Jakie zalety mają przenośne drukarki etykiet?

Jakie zalety mają przenośne drukarki etykiet?

Przenośna drukarka etykiet samoprzylepnych znanego i cenionego producenta — firmy BRADY wyróżnia się funkcjonalnością. To nowoczesne urządzenie pozwala na szybki wydruk czytelnych i trwałych etykiet, kodów kreskowych, biletów, paragonów itp. W sklepie internetowym bradypolska.pl dostępne są drukarki etykiet bezprzewodowe kilku rodzajów, między innymi przenośne drukarki etykiet kolorowych czy przenośne drukarki kodów kreskowych. Na niektórych modelach możliwe jest również drukowanie dwustronne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Dlaczego warto wybrać bezprzewodowe drukarki etykiet?

Drukarki przenośne to urządzenia, które doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Bardzo ułatwiają na przykład proces sprzedaży, gdy jest potrzeba szybkiego wydrukowania paragonu czy biletu. Idealnie nadają się do wykorzystania na parkingach płatnych, targowiskach miejskich, biletowanych imprezach plenerowych czy eventach. 

Mała drukarka przenośna jest również dużym ułatwieniem podczas pracy w terenie. Kurierzy, inkasenci czy inni pracownicy terenowi nie mają stałego dostępu do urządzeń stacjonarnych, a przenośna drukarka etykiet pozwala im na bieżąco wydawać niezbędne dokumenty klientom. 

Drukarki etykiet bezprzewodowe ułatwiają prace sklepów i magazynów. Dzięki nim pracownicy mogą oznaczać towary od razu w chwili ich przyjmowania, bez konieczności drukowania kodów lub cen w biurze i ponownym odwiedzaniu z nimi miejsca składowania produktów. Znacznie poprawia to ergonomię ich pracy.