Dutch Passion – historia i teraźniejszość

Dutch Passion - historia i teraźniejszość

Lista firm zajmujących się produkcją nasion marihuany jest długa, można więc odnieść wrażenie, że zarówno początkujący, jak i doświadczony hodowca ma w czym wybierać. Nie każdy producent zasługuje jednak na zainteresowanie w jednakowym stopniu. Warto poświęcić więc uwagę przede wszystkim tym firmom, które są już obecne na rynku od pewnego czasu. Jedną z nich jest Dutch Passion.

Dutch Passion i jej historia

Firma Dutch Passion narodziła się we wczesnych latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Znane dziś nasiona konopi Dutch Passion nie pojawiły się jednak od razu na krajowym i międzynarodowym rynku. Już pierwsze propozycje tego producenta budziły jednak emocje. Nie mogło być jednak inaczej. Mówimy przecież o jednej z pierwszych firm zajmujących się tak zwanymi komercyjnymi nasionami konopi. Nie każdy, kto wtedy słyszał o Dutch Passion, wierzył w jej sukces. Nie brakowało osób obawiających się, że ulepszanie nasion przyniesie skutek odwrotny od zamierzonego. Warto więc zwrócić uwagę na to, że dziś po nasiona Dutch Passion sięgają również te osoby, które na początku nie umiały poradzić sobie ze sceptycyzmem.

Dutch Passion – dlaczego warto?

Nasiona marihuany Dutch Passion zwracają na siebie uwagę z przynajmniej kilku powodów. Zwykle osoby korzystające z nich akcentują ich wysoką jakość. Z całą pewnością jednak nie jest to ich jedyny atut. Wcale nie mniejsze znaczenie ma to, że mamy do czynienia z rozwiązaniami charakteryzującymi się dużą różnorodnością. Kolejne nasiona można uprawiać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Różnice między nimi dotyczą także takich ich cech, jak czas kwitnienia, aromat oraz zawartość poszczególnych substancji. Kolekcjonerzy mają różne upodobania, Dutch Passion pozwala im jednak znaleźć coś dla siebie.