Wygodna i wielofunkcyjna przenośna drukarka etykiet

Wygodna i wielofunkcyjna przenośna drukarka etykiet

Przenośna drukarka etykiet to urządzenie, które ułatwia zarówno proces sprzedaży, jak i obsługi klientów. Umożliwia szybkie drukowanie na miejscu paragonów, etykiet, naklejek, biletów czy kodów kreskowych. Drukarki przenośne na stałe weszły już do wyposażenia sklepów, magazynów, hurtowni, różnych obiektów handlowych czy użyteczności publicznej. Nie ma tym nic dziwnego, gdyż usprawniają pracę, oszczędzają czas pracowników i pozwalają lepiej nim zarządzać. W naszym sklepie internetowym oferujemy drukarni etykiet bezprzewodowe renomowanej marki BRADY, np. przenośne drukarki kodów kreskowych czy przenośne drukarki etykiet kolorowych. 

Drukarka przydatna w wielu sytuacjach

Przenośna drukarka etykiet znajduje zastosowanie nie tylko w sprzedaży, ale i w wielu innych sytuacjach. Mogą jej używać między innymi instalatorzy do szybkiego znakowania przewodów, gniazd czy tablic rozdzielczych. Mała drukarka przenośna sprawdza się nawet w trudnych warunkach przemysłowych. Jest bardzo wytrzymała i odporna nawet na upadki, dzięki solidnej obudowie z elementami z gumy. Drukarki przenośne są idealne do użytku podczas wydruku biletów czy paragonów na parkingach płatnych, targowiskach, biletowanych imprezach plenerowych, pokazach czy wszelkiego typu płatnych wydarzeniach.  

Przenośna drukarka etykiet marki BRADY jest w stanie usprawnić pracę każdej firmy. To trwałe i niezawodne urządzenie niezastąpione w wielu sytuacjach. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.