Sposób na utrzymanie porządku w firmie

Sposób na utrzymanie porządku w firmie

Utrzymanie porządku w firmie ma duży wpływ na bezpieczeństwo pracowników. W jego utrzymaniu bardzo pomagają tablice cieni.

Do czego służy tablica cieni?

Tablice cieni zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o przechowywaniu narzędzi i akcesoriów do sprzątania, które znajdują się w miejscu pracy. Tablice powstają na indywidualne zamówienia każdej firmy. Oznacza to, że doskonale sprawdzają się we wszystkich zakładach przemysłowych. Na tablicach cieni może bowiem znaleźć się miejsce dla mniejszej lub większej liczby różnych narzędzi.

Wszystkie tablice 5S są projektowane w taki sposób, aby każde narzędzie miało na nich swoje miejsce. Od razu więc widać, że danego narzędzia brakuje. Tablice sprawdzają się nie tylko jako miejsce do umieszczania narzędzi. Z powodzeniem tablice można wykorzystać także jako kącik czystości lub w charakterze mobilnego punktu pierwszej pomocy.

Wysoka jakość dodatkowym atutem

Tablice 5S zostały wykonane z wysokiej jakości płyty kompozytowej. Dzięki temu tablice cieni 5S są naprawdę bardzo wytrzymałe i trwałe. W efekcie tablice będzie można wykorzystywać przez długi czas. Tablice cieni 5S dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Kącik czystości 5S można montować na ścianie.

Kącik czystości może też być stojący. Tablica 5S może mieć indywidualnie dobrane elementy montażowe. Tablica ma wyjątkowo prostą konstrukcję, ale znakomicie ułatwia utrzymanie porządku. Tablica pomaga w stworzeniu dobrze zagospodarowanego i bezpiecznego miejsca pracy.