Sposób na bałagan w miejscu pracy

Sposób na bałagan w miejscu pracy

Miejsce pracy powinno być bezpieczne i czyste. W utrzymaniu porządku w miejscu pracy pomagają specjalnie zaprojektowane tablice cieni.

Idealny sposób na nieporządek

Tablice pozwalają na uporządkowanie miejsca pracy. Tablice cieni to sposób na to, aby wszystkie narzędzia oraz akcesoria do sprzątania miały swoje miejsce. Tablice 5S sprawiają też, że akcesoria do utrzymania czystości oraz narzędzia zawsze są pod ręką. Tam, gdzie zastosowano tablice pracuje się lepiej i przyjemniej.

Tablice można umieścić w ściśle określonych miejscach, dzięki temu każdy pracownik będzie wiedział, gdzie one się znajdują. Tablice cieni 5S ułatwiają także utrzymanie w czystości stanowiska pracy. Tablice doskonale pozwalają bowiem na wyposażenie pracowników w zestaw do sprzątania. Kącik czystości 5S można wykorzystać na szczotkę, zmiotkę, szufelkę.

Tablice dopasowane do potrzeb

Kącik czystości może zostać dopasowany do wymogów danego klienta. Tablica 5S może zawierać nie tylko standardowe wyposażenie. W efekcie każdy może wybrać tablicę cieni, która najlepiej spełni jego potrzeby. Klienci mają do wyboru tablice przeznaczone do montażu na ścianie, stojące oraz mobilne wyposażone w kółka.

Każda tablica jest wykonana bardzo solidnie z płyty kompozytowej. To gwarancja, że tablica będzie wytrzymała i trwała. W zależności od wybranego wariantu może posiadać ramę spawaną bądź ramę wykonaną z profili aluminiowych. Dostępne są też tablice bez ramy.