Poznaj popularne nasiona Dutch Passion

Poznaj popularne nasiona Dutch Passion

Dutch Passion to jeden z najbardziej znanych, a przy tym wyjątkowo szanowanych producentów nasion marihuany. To firma, za którą przemawia przy tym zdecydowanie więcej niż tylko wieloletnie doświadczenie, choć nie sposób nie zgodzić się z tym, że również ono jest jej mocną stroną. Dutch Passion Seedbank jest polecany zarówno doświadczonym kolekcjonerom, jak i osobom, które nie wiedzą jeszcze wiele na temat nasion marihuany, chcą jednak poszerzać swoją wiedzę. Warto więc odrzucić pytanie o to, czy nasiona marihuany Dutch Passion to dobry wybór. Znacznie lepiej jest zacząć zastanawiać się nad tym, po które z nich sięgać w pierwszej kolejności.

Auto Lemon Zkittle – ciekawy przykład hybrydy

Nasiona marihuany Auto Lemon Zkittle są autonomicznie kwitnące i feminizowane. Powstały na bazie genetyk charakterystycznych dla zachodniego wybrzeża USA słynnych przede wszystkim ze względu na dużą zawartość THC. Zbiory są duże, a sama uprawa – łatwa i przyjemna. Jest sobie w stanie poradzić z nią nawet osoba, która nie może pochwalić się dużym doświadczeniem zwłaszcza, że mamy do czynienia z rozwiązaniem dość popularnym.

Bubba Island Kush – klasyka w nowym wydaniu

Także Bubba Island Kush to przykład propozycji Dutch Passion cieszącej się powodzeniem nie tylko dużym, ale i uzasadnionym. Tym razem mamy do czynienia z niewysoką odmianą indoor, która może osiągać do 1 metra. Okres kwitnienia jest w jej przypadku dość krótki, co z pewnością przypadnie do gustu niecierpliwym hodowcom. Osoby sięgające po tę odmianę doceniają także przybierany przez nią podczas kwitnienia ciemny kolor. Ponownie możemy mówić o nasionach popularnych, co sprawia, że nie powinno być problemu ze zdobyciem informacji na ich temat.