Kiedy ma się kredyt we frankach szwajcarskich

Kiedy ma się kredyt we frankach szwajcarskich

Kilkanaście lat temu banki chętnie namawiały swoich klientów na kredyty we frankach szwajcarskich. Wówczas wydawało się, że jest to naprawdę atrakcyjna oferta. Kiedy jednak kurs franka został uwolniony, okazało się, że raty poszybowały w górę. Dzisiaj z ratami przekraczającymi możliwości finansowe boryka się wielu Polaków. To właśnie do nich wychodzi z pomocą kancelaria frankowa.

Jak znaleźć kancelarię frankową?

Obecnie na rynku działa nie jedna kancelaria frankowa. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie każda kancelaria adwokacka podejmuje się prowadzenia spraw związanych właśnie z kredytem we frankach szwajcarskich. Aby taką kancelarię znaleźć, wystarczy wspomóc się Internetem. Po wpisaniu w sieci takich fraz, jak „kredyt frankowy kancelaria” czy „kredyt we frankach kancelaria” szybko można znaleźć dane kontaktowe do kancelarii angażującej się w tego rodzaju sprawy.

Jaką pomoc można uzyskać?

Kancelaria frankowa to miejsce oferujące profesjonalną pomoc prawną tym, którzy przed laty zdecydowali się na zaciągnięcie kredytu we frankach. Pierwszym etapem jest dokładna analiza umowy kredytowej, którą klient zawarł z bankiem. Co ważne, jest to realizowane w całości bezpłatnie. Dopiero po analizie kancelaria frankowa może wyliczyć wysokość roszczeń i przygotować wniosek do sądu. Jeśli myślimy o uruchomieniu procedury reklamacyjnej, to wsparcie kancelaria frankowej wydaje się być niezbędne.

Kancelaria frankowa to miejsce, w którym frankowicze mogą liczyć na niezbędną im pomoc prawną. Aby takie miejsce szybko znaleźć, wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazy takie, jak „kancelaria Frankowicze”.