Dlaczego warto wybrać wynajem długoterminowy?

Dlaczego warto wybrać wynajem długoterminowy?

Jeżeli poszukujesz floty samochodów osobowych bądź dostawczych, koniecznie sprawdź na czym polega wynajem długoterminowy dla osób fizycznych oraz dla firm. Niezależnie od tego czy poszukujesz jednego czy kilku samochodów na wynajem, tego rodzaju transakcja finansowa Ci się opłaca. Współpracując z innymi sieciami dealerskimi w Polsce, mamy możliwość zaoferować wynajem długoterminowy aut po naprawdę korzystnych cenach.

Sprawdź jakie masz korzyści z wynajmu długoterminowego

Nie sposób wymienić wszystkich korzyści, jakie nabędziesz decydując się na najem długoterminowy. Pierwszą i najważniejszą korzyścią jest fakt, że otrzymujesz od firmy nowy samochód wybranej marki i możesz z niego korzystać tak długo jak zechcesz. Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych to z pewnością o wiele niższe raty w porównaniu z ofertą leasingową. Płacisz tylko za korzystanie z samochodu w skali miesiąca, nie podnosimy wysokości rat na przełomie całej umowy. Raz ustalone wynagrodzenie pozostaje niezmienne.

Oferta wynajmu długoterminowego dla osoby fizycznej

To co& wyróżnia firmę na tle konkurencji, to na pewno niska cena. Wybierając auta na abonament, otrzymujesz fabrycznie nowy samochód z salonu, korzystasz z niego na zasadzie miesięcznego abonamentu, a po zakończeniu umowy nie musisz wykupywać go na własność.

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych to obecnie najkorzystniejsza oferta dla osób, które potrzebują nowego samochodu, a nie chcą kupować go na własność. Auto na firmę to także korzyści obliczeniowe, abonament zawsze można wliczyć w koszty i odjąć od podatku, dzięki czemu zyskujemy dodatkowy koszt uzyskania przychodu. Wynajem długoterminowy to najlepsza opcja dla każdego przedsiębiorcy poszukującego samochodu firmowego.