Co zrobić z kredytem we frankach szwajcarskich?

Co zrobić z kredytem we frankach szwajcarskich?

Zakup mieszkania czy domu na kredyt to nic nadzwyczajnego. Jeśli jednak kilkanaście lat temu ktoś zdecydował się na kredyt we frankach szwajcarskich, dzisiaj może mieć poważny problem. Uwolnienie kursu franka sprawiło, że raty kredytów poszybowały w górę, a wielu kredytobiorców boryka się z poważnymi problemami. To właśnie do nich kieruje swoją ofertę kancelaria frankowa, czyli kancelaria adwokacka, w której uzyskać można pomoc w zakresie właśnie kredytu we frankach szwajcarskich.

Jaką pomoc można uzyskać w kancelarii frankowej?

Kancelaria frankowa to miejsce, w którym umowa kredytowa podpisana z bankiem zostanie bezpłatnie przeanalizowana. Jest to pierwszy krok do wyliczenia wysokości możliwych roszczeń, z którymi można wystąpić do banku.

Jeśli zdecydujemy się na współpracę, kancelaria przygotuje odpowiedni wniosek, który zostanie skierowany do sądu. Tym samym rozpocznie się postępowanie reklamacyjne. Kancelaria frankowa może reprezentować swoich klientów w sądzie, co niewątpliwie zwiększa szanse na wygranie sprawy.

Jak znaleźć taką kancelarię?

Nie każda kancelaria adwokacka podejmuje się prowadzenia spraw związanych z kredytem we frankach szwajcarskich. Aby znaleźć kancelarię frankową, wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać takie frazy, jak „kredyt frankowy kancelaria” czy „kancelaria Frankowicze”.

Kredyt we frankach szwajcarskich to obecnie duży problem. Na szczęście kancelaria frankowa to miejsce, do którego warto zwrócić się o pomoc. Pomoże ona w zmianie sytuacji finansowej.